Naše služby

Pomôžeme Vám nonstop!

Krtkovanie, čistenie odpadov a odtokov, TV monitoring a inštalatérske práce.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie

Vysokotlakové čistenie sa vykonáva špeciálnym strojom. Benzínový motor poháňa vysokotlakové čerpadlo, ktoré je napojené na vysokotlakovú hadicu. Na koniec hadice sa dávajú rôzne trysky, ktoré umožňujú čistiť a frézovať kanalizáciu. Stroj nám umožňuje tlačiť vodu do hadice na niekoľko 100 atmosfér. Vysokotlakové čistenie kanalizácie patrí medzi najefektívnejšie čistenie a frézovanie kanalizácií. S týmto spôsobom čistenia vieme čistiť a frézovať kanalizácie od DN 50 do DN 500. Vysokotlakové čistenie kanalizácie prispieva k dlhej životnosti potrubia a predchádzaniu havarijnej situácie.

Elektromechanické krtkovanie odpadov

Krtkovanie sa realizuje mechanickým rozbitím nánosov vnútri rúr s použítím rôznych vymeniteľných nadstavcov na konci pružiny, ktorá sa točí prostredníctvom elektromotora. Oceľová pružina sa zasunie do kanalizácie, pričom jej pružnosť a ohybnosť umožňuje prechádzať cez akékoľvek zhyby a tvary potrubia podľa potreby. Týmto spôsobom krtkovania vieme odstrániť potraviny, tuky, olejové nánosy, zvyšky stavebného materiálu - omietky, škárovacie hmoty, pasty, murovacie materiály. Taktiež vieme odstrániť prerazenú kanalizáciu od koreňov stromov a kríkov. Krtkovanie umožňuje zbavenie rôznych cudzích materiálov - špongie, hubky, handry či hygienické vlhčené obrúsky. Pri teplote -20 a zamrznutou kanalizáciou si krtkovanie ľahko poradí aby Vaša kanalizácia bola opäť priechodná.

TV monitoring potrubia

Zistenie skutočného stavu potrubia. Špeciálna kamera, ktorá sa zasúva do potrubia nám umožňuje zistiť v akom stave je potrubie. Presné zistenie v akej dĺžke, v akom rozhraní sa nachádzajú usadeniny, možné príčiny upchatia potrubia alebo poškodenia kanalizácie. Kamera umožňuje videozáznam nahrať a od fotiť na USB kľúč. Po zázname sa určí ako ďalej postupovať v čistení alebo možnej oprave potrubia.

Inštalatérske práce

Taktiež vykonávame opravu kanalizačného potrubia vrátane  výkopových prác. Montáž WC alebo výmenu vodovodných batérií.

Havarijná služba

Pracujeme NONSTOP 24-hodín 7-dní v týždni 365-dní v roku. Aj cez víkendy a sviatky! Neváhajte a kontaktujte nás.