Krtkovanie Trnava D&D

29.03.2020

Najlacnejšie krtkovanie upchatých odpadov, čistenie kanalizácie a TV monitoring potrubia v Trnave a okolí nonstop!

Máte upchatý odpad, WC, drez, vaňu, sprchu, kanalizáciu alebo dažďový žľab v Trnave? Ponúkame krtkovanie, čistenie kanalizácie, čistenie odtokov, čistenie upchatého odpadu, TV monitoring a Inštalatérske práce v Trnave. Garantujeme najlepšie ceny v Trnave a okolí.

Čistenie a krtkovanie kanalizácie a upchatých potrubí v Trnave a okolí

Čistenie a krtkovanie upchatého WC odtoku a pisoára v Trnave a okolí

Čistenie a krtkovanie upchatého odtoku umývadiel a drezov v Trnave a okolí

Čistenie a krtkovanie kanalizačných stúpačiek,

Čistenie a krtkovanie odpadových guličiek a výleviek,

Čistenie a krtkovanie kanalizačných vpustí a dažďových zvodov,

TV monitoring kanalizácie a lokalizáciu poruchy potrubia.

Inštalatérske práce.

Nonstop havarijná služba TRNAVA

 0911367700

Kliknite na číslo a volajte KRTKOVANIE TRNAVA

Trnava, Biely Kostol, Bíňovce, Bohdanovce nad Trnavou, Boleráz, Borová, Brestovany, Bučany, Buková, Cífer, Dechtice, Dlhá, Dobrá Voda, Dolná Krupá, Dolné Dubové, Dolné Lovčice, Dolné Orešany, Horná Krupá, Horné Dubové, Horné Orešany, Hrnčiarovce nad Parnou, Jaslovské Bohunice, Kátlovce, Košolná, Križovany nad Dudváhom, Lošonec, Majcichov, Malženice, Naháč, Opoj, Pavlice, Radošovce, Ružindol, Slovenská Nová Ves, Smolenice, Suchá nad Parnou, Šelpice, Špačince, Šúrovce, Trstín, Vlčkovce, Voderady, Zavar, Zeleneč, Zvončín.

Krtkovanie Trnava čistenie odpadov
Krtkovanie Trnava čistenie odpadov

Covid-19 Koronavírus | Krtkovanie v Trnave a okolí

Naša firma pracuje aj počas tejto zlej situácie. Naši pracovníci sú plne vybavený ochrannými pomôckami a dezinfekciou, aby sme mohli uspokojiť požiadavky zákazníkov. Nakoľko vieme, že mnohí s Vás prišli o svoje príjmy rozhodli sme sa znížiť ceny za krtkovanie v Trnave, čistenie odpadov, čistenie kanalizácie a TV monitoringu kanalizácie. Neváhajte a kontaktujte nás ohľadom ceny! Pomôžeme Vám aj v týchto ťažkých chvíľach.

Krtkovanie Trnava
Krtkovanie Trnava

Vysokotlakové čistenie kanalizácie v Trnave a okolí

Hydročistenie - Týmto spôsobom vieme prečistiť kanalizáciu do dn400, dažďové žľaby, stúpačky, frézovanie koreňov, odstránenie tukov atď. Toto čistenie funguje na princípe benzínového motora, vysokotlakového čerpadla a kvalitnej hadice. Na konci hadici je umiestnená tryska, do ktorej toto zariadenie tlačí vodu. Tento stroj nám ponúka tlak 180 až 250 barov a prietok 30 až 50 litrov za minútu. Hadica je dlhá 60 až 100 metrov, takže nie je problém prečistiť aj dlhší úsek kanalizácie. Výhodou vysokotlakového čistenia kanalizácie je možnosť čistenia z vonkajšej šachty bez vstupu do domu.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie Trnava
Vysokotlakové čistenie kanalizácie Trnava

Elektromechanické krtkovanie kanalizácie a čistenie odpadu v Trnave a okolí

Týmto spôsobom vieme prekrtkovať kanalizáciu do dn200, sifóny, WC, umývadlá, sprchové kúty, vane, kanalizačné stúpačky, pisoár, vyfrézovať tuky a usadeniny. Toto čistenie funguje na princípe elektromotora a ohybných železných špirál. Na koniec špirál sa dávajú rôzne koncovky, ktoré nám umožňujú prečistiť kanalizáciu.

1. krtkovanie predstavuje v prvom rade ekologický spôsob vyčistenia upchatého odtoku či kanalizačného potrubia, vďaka čomu nezaťažuje životné prostredie.

2. krtkovanie zdolá akúkoľvek prekážku, ktorá spôsobuje upchatie.

3. krtkovanie dokáže vyčistiť i obtiažne miesta a zhyby v potrubí, čím efektívne odstráni nánosy a špinu po celej dĺžke a šírke potrubia.

4. krtkovanie je relatívne rýchle, nie sú potrebné rôzne zásahy či rozkopanie pozemku v miestach, kde sa upchaté potrubie nachádza.

Elektromechanické krtkovanie kanalizácie Trnava
Elektromechanické krtkovanie kanalizácie Trnava

TV monitoring potrubia v Trnave a okolí

Kamerový systém na zistenie stavu kanalizačného potrubia. Týmto spôsobom vieme zistiť hlavnú príčinu upchatia potrubia alebo jej porušenia. Pri TV monitoringu sa musí kanalizácia najprv prečistiť, aby bola zbavená nečistôt a usadenín. Špeciálna kamera nám umožňuje celý záznam nahrať, odfotiť a upresniť presnú vzdialenosť porušenia kanalizácie. Nakoniec sa určí havarijná oprava kanalizácie. Pracujeme nonstop aj počas sviatkov.  

TV monitoring kanalizácie Trnava
TV monitoring kanalizácie Trnava

Inštalatérske práce v Trnave a okolí

Výmena kanalizačného potrubia v rátane výkopových prác, výmena a montáž sifónov, WC, batérií a umývadiel.

Inštalatérske práce Trnava
Inštalatérske práce Trnava