Krtkovanie Trenčín

20.01.2024

Krtkovanie upchatých drezov, WC, pisoárov a odpadov, čistenie kanalizácie a TV monitoring v Trenčíne a v okolí. Záruka na našu prácu.

Pracujeme v týchto lokalitách:

Trenčín, Nemšová, Trenčianske Teplice, Adamovské Kochanovce, Bobot, Dolná Poruba, Dolná Súča, Drietoma, Dubodiel, Horná Súča, Horné Srnie, Horňany, Hrabovka, Chocholná-Velčice, Ivanovce, Kostolná-Záriečie, Krivosúd-Bodovka, Melčice-Lieskové, Mníchova Lehota, Motešice, Neporadza, Omšenie, Opatovce, Petrova Lehota, Selec, Skalka nad Váhom, Soblahov, Svinná, Štvrtok, Trenčianska Teplá, Trenčianska Turná, Trenčianske Jastrabie, Trenčianske Mitice, Trenčianske Stankovce, Veľká Hradná, Veľké Bierovce, Zamarovce.

Máte upchatý drez, WC, odpad, odtok, vaňu, sprchu alebo kanalizáciu v Trenčíne či v okolí?

Vykonávame profesionálne krtkovanie odpadov elektromechanickým strojom, vysokotlakové čistenie kanalizácie a potrubia, TV monitoring a lokalizáciu odpadov a kanalizácií, opravy poškodených alebo starých kanalizácií v rátane výkopových prác. Pracujeme profesionálne, čisto, rýchlo a za najlepšie ceny v Trenčíne a v okolí! Kontaktujte nás ohľadom ceny alebo obhliadky.

0911 367 700

Krtkovanie Trenčín
Krtkovanie Trenčín

Krtkovanie a čistenie odpadov v Trenčíne a v okolí vykonávame pre:

Rodinné domy, byty, firmy, reštaurácie, kaviarne, domy dôchodcov, nákupné centrá, výrobné haly....

Krtkovanie Trenčín
Krtkovanie Trenčín

Ponúkame krtkovanie a čistenie všetkých odpadov v Trenčíne a v okolí

Krtkovanie a čistenie upchatých drezov

Krtkovanie a čistenie upchatých WC

Krtkovanie a čistenie upchatých pisoárov a bidetov

Krtkovanie a čistenie odpadov, odtokov a žľabov

Krtkovanie a čistenie upchatej ležatej alebo zvislej kanalizácie

Krtkovanie a frézovanie nánosov - močových, vápencových a tukových

Krtkovanie a čistenie potrubia od DN-30 do DN-300

Vysokotlakové čistenie kanalizácie a odpadov

Krtkovanie a čistenie dažďovej kanalizácie a žľabov

Krtkovanie Trenčín
Krtkovanie Trenčín

Cenník za krtkovanie a čistenie odpadov v Trenčíne a v okolí

Nakoľko každý odpad, odtok alebo kanalizácia je rôzneho druhu znečistenia, veľkosti a dĺžke, približná cena za krtkovanie a čistenie odpadov v Trenčíne a v okolí sa stanový až po telefónnom alebo mailovom rozhovore.

Krtkovanie a čistenie upchatých drezov, pisoárov a odpadov do veľkosti potrubia DN-75 s elektromechanickým strojom do 10 bežných metrov od 60€ do 100€. Nad 10 bežných metrov je cena za meter od 5€ do 8€.

Frézovanie nánosov elektromechanickým strojom do veľkosti potrubia DN-75 do 10 bežných metrov je cena od 80€ do 120€. Nad 10 Bežných metrov je cena za meter od 8€ do 10€.

Krtkovanie a čistenie upchatého WC, výlevka, ležatá a zvislá kanalizácia do veľkosti DN-160 elektromechanickým strojom cena do 10 bežných metrov od 85€ do 100€. Nad 10 Bežných metrov je cena za meter od 8€ do 10€.

Frézovanie nánosov elektromechanickým strojom do veľkosti potrubia DN-160 do 10 bežných metrov je cena od 100€ do 140€. Nad 10 Bežných metrov je cena za meter od 8€ do 10€.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie od DN-75 do DN-300 do 10 bežných metrov od 80€ do 110€. Nad 10 bežných metrov je cena za meter od 7€ do 10€.

TV monitoring potrubia do veľkosti potrubia DN-75 cena za hodinu od 60€ do 80€

TV monitoring potrubia od veľkosti potrubia DN-110 do DN-300 cena za hodinu od 80€ do 120€

Inštalatérske práce – výmena odpadov a kanalizácií, výkopové prace – dohodou

DOPRAVU ZA ČISTENIE A KRTKOVANIE ODPADOV V RÁMCI TRENČÍNA A OKOLIA NEÚČTUJEME! 

Krtkovanie Trenčín
Krtkovanie Trenčín

Krtkovanie

Pri údržbe domácností sa už každý ocitol v situácii, keď mal v kúpeľni, či kuchyni upchaté odpadové potrubia. V takomto prípade treba siahnuť po účinnom čistení kanalizácie pomocou krtkovania. Krtkovanie je založené na báze rotujúcej oceľovej struny, ktorá sa v potrubí točí a pritom vibruje. Týmto spôsobom dokonale odstráni všetky usadeniny na odpadovom, či kanalizačnom potrubí. Výsledkom je, že vaše potrubia v problémových miestnostiach Váše odpady budú odtekať ako nové. Krtkovanie realizujeme mechanickým rozbitím nánosov vnútri rúr s použítím rôznych vymeniteľných nadstavcov na konci pružiny, ktorá sa točí prostredníctvom elektromotora. Oceľová pružina sa zasunie do kanalizácie, pričom jej pružnosť a ohybnosť umožňuje prechádzať cez akékoľvek zhyby a tvary potrubia podľa potreby. Týmto spôsobom krtkovania vieme odstrániť potraviny, tuky, olejové nánosy, zvyšky stavebného materiálu - omietky, škárovacie hmoty, pasty, murovacie materiály. Taktiež vieme odstrániť prerazenú kanalizáciu od koreňov stromov a kríkov. Krtkovanie umožňuje zbavenie rôznych cudzích materiálov - špongie, hubky, handry či hygienické vlhčené obrúsky. Pri teplote -20 a zamrznutou kanalizáciou si krtkovanie ľahko poradí aby Vaša kanalizácia bola opäť priechodná.

krtkovanie
krtkovanie

Profesionálne krtkovanie upchatých odpadov elektromechanickým strojom v Trenčíne a v okolí.

Elektromechanické čistenie a frézovanie potrubia je najefektívnejší spôsob ako odstrániť s potrubia rôzne nánosy, vápencové a močové usadeniny a iné cudzie predmety čo do kanalizácie nepatria. Týmto spôsobom sa predchádza k možnému upchatiu potrubia. Stroj poháňa elektrický motor, ktorý má 850 otáčok za minútu. Na krtkovanie či frézovanie používame špirále z rozmermi 16mm a 22mm. Na koniec špirál sa upevňujú rôzne koncovky, ktoré odstránia havarijný stav alebo usadeniny. Odstránime upchaté WC, drez, umývadlo, bidet, pisoár, sprchu, vaňu, odpad, odtok, kanalizáciu. Krtkujeme priemery od dn20 do dn200 do dĺžky 70 metrov. Pracujeme zo strojmi od firmy Rems.

Krtkovanie Trenčín
Krtkovanie Trenčín

Vysokotlakové čistenie kanalizácie v Trenčíne a v okolí.

Tento spôsob čistenia kanalizácii využívame na vonkajšie ale i vnútorné rozvody. Funguje to na princípe vysokého tlaku vody a veľkého prietoku. Benzínový motor poháňa vysokotlakové čerpadlo, ktoré tlačí do vysokotlakovej hadice 150 až 180 barov a prietok 50 litrov za minútu. Na koniec hadice montujeme rôzne trysky podľa toho o aké znečistenie sa jedná alebo na rýchle odstránenie upchatého potrubia. Taktiež dokážeme odstrániť a vyfrézovať rôzne usadeniny. Vysokotlakové čistenie kanalizácie vykonávame z vonkajšej šachty alebo revízneho otvoru. Na toto čistenie používame stroj od firmy Ibos z diaľkovým ovládačom.  

Krtkovanie Trenčín
Krtkovanie Trenčín

TV monitoring a lokalizácia potrubia v Trenčíne a v okolí.

Špeciálna kamera do kanalizácii, ktorá nám umožňuje vidieť aktuálny stav potrubia z vnútra odhalí možné poruchy alebo príčiny upchatia kanalizácie. Taktiež s kamerou vieme vytrasovať ako vaše potrubie vedie a presne zistíme kde sa nachádza možné poškodenie kanalizácie. Záznam Vám vieme nahrať na USB kľúč. 

Krtkovanie Trenčín
Krtkovanie Trenčín

Oprava a výmena kanalizácii, odpadov v Trenčíne a v okolí.

Taktiež sa venujeme aj opravám kanalizačných sietí či už v rodinných domoch alebo firmách. Pri zistení TV monitoringom zhodnotíme či treba kanalizáciu opraviť a vymeniť. Každú prácu vykopávame ručne. Po ukončení prác znova zmonitorujeme potrubia aby sme sa uistili že všetko je v poriadku.

Krtkovanie Trenčín
Krtkovanie Trenčín

Kontaktujte nás

0911 367 700