Krtkovanie Senec

23.08.2021

Krtkovanie, čistenie kanalizácie a odpadov, TV monitoring, inštalatérske práce - Najnižšie ceny v okrese Senec.

Neodteká WC, drez, kanalizácia? Volajte ihneď krtkovanie Senec D&D - 0911367700

Krtkovanie a čistenie kanalizácie, čistenie odpadov a TV monitoring potrubia, frézovanie usadenín a lokalizácia kanalizácie, inštalatérske práce a oprava kanalizačných potrubí vykonávame v Senci nonstop, kvalitne, rýchlo, zo zárukou a za najlepšie ceny na trhu! Pracujeme v týchto lokalitách:
Senec, Bernolákovo, Blatné, Boldog, Čataj, Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Chorvátsky Grob, Igram, Ivanka pri Dunaji, Kalinkovo, Kaplna, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Rovinka, Tomášov, Tureň, Veľký Biel, Vlky, Zálesie, Svätý Martin.

Profesionálne čistenie kanalizácie, krtkovanie, čistenie upchatých odpadov, TV monitoring potrubia NONSTOP za najlepšie ceny v Senci a v okolí!

VÝJAZD HAVARIJNÉHO VOZIDLA ZDARMA!

Krtkovanie Senec | Čistenie kanalizácie a odpadov
Krtkovanie Senec | Čistenie kanalizácie a odpadov

Čistenie odpadov a kanalizácií v Senci.

Našou prioritou je pomáhať zákazníkom v Senci s upchatým odpadom, WC, drezom, odtokom, vaňou, sprchou, umývadlom, pisoárom, kanalizáciou, strešným zvodom...Sme firma s dlhoročnými skúsenosťami. Máme vyškolených pracovníkov, najmodernejšie a profesionálne stroje. Krtkovanie a čistenie odpadov vykonávame v Senci pre rodinné domy, byty, firmy, reštaurácie, kaviareň, logistické centrá, nákupné centrá, domy dôchodcov, bytové družstvá, športové zariadenia, obce a mestá a všade tam kde nás potrebujete.

Krtkovanie Senec
Krtkovanie Senec

Naše služby:

Krtkovanie Senec - Čistenie odpadov a kanalizácie Elektromechanickým strojom akéhokoľvek druhu (plast, liatina, kamenina) od priemeru potrubia DN20 do DN200.

Krtkovanie a čistenie - upchaté WC, toaleta, záchod

Krtkovanie a čistenie - upchatý sifón a drez

Krtkovanie a čistenie - upchatý pisoár a bidet

Krtkovanie a čistenie - upchatá sprcha a vaňa

Krtkovanie a čistenie - upchatý odtok a odpad

Krtkovanie a čistenie - upchatá kanalizácia vonkajšia a vnútorná

Krtkovanie a čistenie upchatej kanalizačnej stúpačky

Krtkovanie a čistenie ležatého a zvislého potrubia

Krtkovanie a čistenie dažďových zvodov a dažďovej kanalizácie

Čistenie kanalizácie - Vysokotlakovým strojom od priemeru potrubia DN50 do DN400.

TV monitoring potrubia - Od priemeru potrubia DN30 do DN300.

Frézovanie usadenín - Tukové, močové, vápencové...

Lokalizácia kanalizačného potrubia

Inštalatérske kanalizačné práce - Výmena alebo napojenie nových kanalizačných rozvodov v rátane výkopových prác.

Krtkovanie Senec
Krtkovanie Senec

Prečo si vybrať nás na krtkovanie?

Pracujeme nonstop aj počas víkendov a sviatkov v Senci a okolí

Rýchlo odstránime poruchu kanalizácie

Príjazd havarijného vozidla do 60. minút

Vyškolený pracovníci s dlhoročnými skúsenosťami

Profesionálne stroje a náradie

Nonstop havarijná služba SENEC

0911 367 700

Volajte D&D KRTKOVANIE SENEC

Krtkovanie Senec
Krtkovanie Senec

Čistenie kanalizácie a odpadov vysokotlakovým strojom v Senci a v okolí - Krtkovanie Senec

Je to tak zvané hydročistenie kanalizácie u upchatých odpadov, ktoré sa využíva po celom svete a je to najefektívnejšie a najrýchlejšie čistenie kanalizácií. Je to Vysokotlakový stroj ktorý sa skladá: Benzínový alebo naftový spaľovací motor, vysokotlakové čerpadlo, navijak s tlakovou hadicou a navijak s napúšťacou hadicou do nádrže. Tento stroj na čistenia kanalizácie nám ponúka neskutočnú čistiacu silu. Ponúka nám od 150 barov až po 250 barov a prietok vody od 20 litrov za minútu až po 75 litrov. Na vysokotlakový hadicu sa dávajú rôzne trysky a frézy, každá má inú schopnosť čistenia kanalizácie. Tento spôsob krtkovanie Senec využíva z vonkajšej šachty domu, aby nedošlo k vytopeniu a iným škodám v domácnostiach. Na Vysokotlakové čistenie používame stroje značiek: Ridgid, Rothenberger a Rioned.

Krtkovanie Senec
Krtkovanie Senec

Čistenie kanalizácie a odpadov elektromechanickým strojom v Senci a v okolí - Krtkovanie Senec

Tento spôsob krtkovania v Senci je veľmi efektívny. Pomocou elektromechanického stroja, ktorý poháňa železné špirály na ktoré sa dávajú rôzne nadstavce a frézy dokážeme potrubia prečistiť, vyfrézovať, preraziť a dať ich do nového stavu. Pomocou metódy krtkovania môžeme upchaté odpady a kanalizácie zbaviť rôznych nánosov ako sú: močový kameň, tukový nános, vápencový nános, preraziť upchaté WC od splaškov. Krtkovanie je ekologické nie je potrebná žiadna chemikália, ktorá by mohla poškodiť životné prostredie. Krtkovanie zdolá akúkoľvek prekážku, rôzne zhyby, obtiažné miesta a tým zbaví upchatý odpad od nánosov. Krtkovanie je relatívne rýchle a najúčinnejšie čistenie upchatých potrubí. Na krtkovanie používame rôzne nadstavce, frézy a špirály, najmodernejšie certifikované stroje značiek Ridgid, Rems a Roller. Prekrtkujeme kanalizácie od priemeru DN 20 do DN 200 do dĺžky 70 metrov.

Krtkovanie Senec
Krtkovanie Senec

TV monitoring potrubia a lokalizácia kanalizácie v Senci - Krtkovanie Senec

Špeciálna kamera nám umožňuje sledovať potrubie z vnútornej strany, čím vieme zhodnotiť v akom stave sa potrubie nachádza. Na kamere je vidieť nánosy, poškodenie alebo rôzne príčiny upchatia kanalizácie. Celý záznam monitorovania vieme nahrať alebo nafotiť na USB kľúč. Na konci kamery sa nachádza špeciálna hlavica, ktorá vysiela 512HZ. Pomocou lokalizačného zariadenia vieme určiť presnú polohu kanalizácie alebo jej porušenia.

Krtkovanie Senec
Krtkovanie Senec

Inštalatérske práce v Senci - Krtkovanie Senec

Taktiež sa venujeme aj opravám kanalizačných sietí či už v rodinných domoch alebo firmách. Pri zistení TV monitoringom zhodnotíme či treba kanalizáciu opraviť a vymeniť. Každú prácu vykopávame ručne. Po ukončení prác znova zmonitorujeme potrubia aby sme sa uistili že všetko je v poriadku.

Krtkovanie Senec
Krtkovanie Senec