Krtkovanie Senec D&D

24.06.2020

Krtkovanie Senec - Najnižšia cena ↓ Upchaté WC, drez, kanalizácia? Do hodiny sme u Vás! Čistenie odpadov a kanalizácie ◦ Rodinná firma © výjazd 0€ - NONSTOP

Prečo si vybrať nás na krtkovanie v Senci a v okolí?

Poskytujeme výlučne iba čistenie kanalizácie, čistenie odpadov, TV monitoring potrubia, rekonštrukcie kanalizácií a krtkovanie v Senci! Máme za sebou viac ako 40 tisíc spokojných klientov! Nerobíme žiadne iné práce ako konkurencia! Máme dlhoročnú prax s krtkovaním v Senci a okolí! Dohodnutá cena po telefonickom alebo osobnom stretnutí sa u nás nemení a to za najnižšiu cenu v okolí! Na krtkovanie a čistenie kanalizácie dávame záruku! Máme k dispozícií dve plne vybavené vozidlá, certifikované 3 vysokotlakové stroje, 4 elektromechanické stroje, 4 kamery do potrubí, vyučených rodinných pracovníkov s milým správaním, vždy s ochotou Vám pomôcť a prácu vykonať na 100 percent! Nezľakli sme sa ani práce, ktorú konkurencia vzdala a vždy s úsmevom sme ju spravili. Máme svoju tradíciu a rôzne vlastné spôsoby na krtkovanie odpadov, ktoré Vám konkurencia neponúka. Vždy Vám poradíme ako predísť upchatiu odpadov. U nás si môžete krtkovanie načasovať ako to bude vyhovovať Vám! Sme rodinná firma, ktorú založil Martin Čapla na základe kvality, precíznosti, flexibility a pomôcť vám co najkratšom čase za najlepšie ceny v Senci a okolí. Pracujeme aj počas víkendov a sviatkov. 
Krtkovanie Senec D&D
Zaručene najnižšia cena na okolí - Spoľahlivosť - Čistota - Flexibilita - Milé správanie - Odbornosť - Roky skúseností.

NAJLEPŠIA CENA ZA KRTKOVANIE A ČISTENIE OPADOV V SENCI A V OKOLÍ! 

Dopravu neúčtujeme platíte len za vykonanú prácu a to NONSTOP! 

0911 367 700

Zavolajte nám a overte si ceny aké ponúkame za krtkovanie v Senci. Nesklameme Vás ale pomôžeme! 
Krtkovanie Senec
Krtkovanie Senec

Sme nonstop pripravený vám pomôcť v Senci a v okolí!

Krtkujeme elektromechanickým strojom v Senci - upchaté WC, odpad z drezu, upchaté umývadlo, neodtekajúci pisoár, upchatú vaňu alebo sprchu, upchatú guličku na podlahe, zvislé a vodorovné kanalizácie, kanalizačné prípojky, preventívne krtkovanie odpadov a odtokov.

Čistíme kanalizácie vysokotlakovým strojom v Senci - vonkajšie rozvody kanalizácií a vnútorné.

Frézujeme kanalizácie a odpady v Senci od močových, vápencových, tukových usadenín a taktiež od vodného kameňa.

Monitorujeme kanalizácie a odpady v Senci - TV monitoring.

Vyhľadávame a trasujeme kanalizáciu a odpady v Senci

Opravujeme kanalizácie v Senci, ukladáme nové alebo poškodené potrubia, ručný výkop aby sa nepoškodili napríklad rozvody vody, plynu a ostatných sietí.

Vykonávame havarijnú službu kanalizácií a odpadov v Senci a okolí.

Kde všade krtkovanie a čistenie kanalizácie vykonávame? Senec a Senecký okres.

Krtkovanie Senec, Krtkovanie Bernolákovo, krtkovanie Blatné, krtkovanie Boldog, krtkovanie Čataj, krtkovanie Dunajská Lužná, krtkovanie Hamuliakovo, krtkovanie Hrubá Borša, krtkovanie Hrubý Šúr, krtkovanie Hurbanova Ves, krtkovanie Chorvátsky Grob, krtkovanie Igram, krtkovanie Ivanka pri Dunaji, krtkovanie Kalinkovo, krtkovanie Kaplna, krtkovanie Kostolná pri Dunaji, krtkovanie Kráľová pri Senci, krtkovanie Malinovo, krtkovanie Miloslavov, krtkovanie Most pri Bratislave, krtkovanie Nová Dedinka, krtkovanie Nový Svet, krtkovanie Reca, krtkovanie Rovinka, krtkovanie Tomášov, krtkovanie Tureň, krtkovanie Veľký Biel, krtkovanie Vlky, krtkovanie Zálesie, krtkovanie Svätý Martin.

Krtukujeme a čistíme kanalizácie pre:

Rodinné domy, byty, firmy, reštaurácie, kaviareň, logistické centrá, nákupné centrá, domy dôchodcov, bytové družstvá, športové zariadenia, obce a mestá a všade tam kde nás potrebujete

Ako krtkovanie, čistenie odpadov a kanalizácií, TV monitoring potrubí vykonávame v Senci?

Na krtkovanie a čistenie odpadov v Senci používame tieto spôsoby čistenia a frézovania:

Elektromechanické krtkovanie - čistenie upchatých odpadov a kanalizácií v Senci a v okolí.

Tento spôsob krtkovania v Senci  je veľmi efektívny. Pomocou elektromechanického stroja, ktorý poháňa železné špirály na ktoré sa dávajú rôzne nadstavce a frézy dokážeme potrubia prečistiť, vyfrézovať, preraziť a dať ich do nového stavu. Pomocou metódy krtkovania môžeme upchaté odpady a kanalizácie zbaviť rôznych nánosov ako sú: močový kameň, tukový nános, vápencový nános, preraziť upchaté WC od splaškov. Krtkovanie je ekologické nie je potrebná žiadna chemikália, ktorá by mohla poškodiť životné prostredie. Krtkovanie zdolá akúkoľvek prekážku, rôzne zhyby, obtiažné miesta a tým zbaví upchatý odpad od nánosov. Krtkovanie je relatívne rýchle a najúčinnejšie čistenie upchatých potrubí. Na krtkovanie používame rôzne nadstavce, frézy a špirály, najmodernejšie certifikované stroje značiek Ridgid, Rems a Roller. Prekrtkujeme v senci kanalizácie od priemeru DN 20 do DN 200 do dĺžky 70 metrov.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie v Senci a v okolí.

Je to tak zvané hydročistenie kanalizácie u upchatých odpadov, ktoré sa využíva po celom svete a je to najefektívnejšie a najrýchlejšie čistenie kanalizácií. Je to Vysokotlakový stroj ktorý sa skladá: Benzínový alebo naftový spaľovací motor, vysokotlakové čerpadlo, navijak s tlakovou hadicou a navijak s napúšťacou hadicou do nádrže. Tento stroj na čistenia kanalizácie nám ponúka neskutočnú čistiacu silu. Ponúka nám od 150 barov až po 250 barov a prietok vody od 20 litrov za minútu až po 75 litrov. Na vysokotlakový hadicu sa dávajú rôzne trysky a frézy, každá má inú schopnosť čistenia kanalizácie. Tento spôsob sa väčšinou využíva z vonkajšej šachty domu, aby nedošlo k vytopeniu a iným škodám v domácnostiach. Na Vysokotlakové čistenie používame stroje značiek: Ridgid, Rothenberger a Rioned.

TV monitoring potrubia a lokalizácia v Senci a v okolí.

Špeciálna kamera nám umožňuje sledovať potrubie z vnútornej strany, čím vieme zhodnotiť v akom stave sa potrubie nachádza. Na kamere je vidieť nánosy, poškodenie alebo rôzne príčiny upchatia kanalizácie. Celý záznam monitorovania vieme nahrať alebo nafotiť na USB kľúč. Na konci kamery sa nachádza špeciálna hlavica, ktorá vysiela 512HZ. Pomocou lokalizačného zariadenia vieme určiť presnú polohu kanalizácie alebo jej porušenia.

Opravy kanalizačných sietí v Senci a v okolí.

Taktiež sa venujeme aj opravám kanalizačných sietí či už v rodinných domoch alebo firmách. Pri zistení TV monitoringom zhodnotíme či treba kanalizáciu opraviť a vymeniť. Každú prácu vykopávame ručne. Po ukončení prác znova zmonitorujeme potrubia aby sme sa uistili že všetko je v poriadku.

D&D Krtkovanie s.r.o Rodinná firma na krtkovanie a čistenie kanalizácií. Kontaktujte nás nonstop aj počas víkendov a sviatkov. 0911 367 700