Krtkovanie Senec

02.05.2023

Krtkovanie a čistenie odpadov v Senci a v okolí nonstop, čistenie kanalizácie a TV monitoring potrubia za najnižšie ceny. Záruka na čistenie odpadov.

Máte upchatý drez, WC, odpad, odtok, vaňu, sprchu alebo kanalizáciu v Senci? Vykonávame profesionálne krtkovanie odpadov elektromechanickým strojom, vysokotlakové čistenie kanalizácie a potrubia, TV monitoring a lokalizáciu odpadov a kanalizácií, opravy poškodených alebo starých kanalizácií v rátane výkopových prác. Pracujeme profesionálne, čisto, rýchlo a za najlepšie ceny v Senci a v okolí! Kontaktujte nás ohľadom ceny alebo obhliadky.

0911 367 700

Pracujeme v týchto lokalitách:

Senec, Bernolákovo, Blatné, Boldog, Čataj, Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Chorvátsky Grob, Igram, Ivanka pri Dunaji, Kalinkovo, Kaplna, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Rovinka, Tomášov, Tureň, Veľký Biel, Vlky, Zálesie, Svätý Martin.

Krtkovanie Senec
Krtkovanie Senec

Krtkovanie a čistenie odpadov v Senci a v okolí vykonávame pre:

Rodinné domy, byty, firmy, reštaurácie, kaviarne, domy dôchodcov, nákupné centrá, výrobné haly.... 

Ponúkame krtkovanie a čistenie všetkých odpadov v Senci a v okolí

Krtkovanie a čistenie upchatých drezov

Krtkovanie a čistenie upchatých WC

Krtkovanie a čistenie upchatých pisoárov a bidetov

Krtkovanie a čistenie odpadov, odtokov a žľabov

Krtkovanie a čistenie upchatej ležatej alebo zvislej kanalizácie

Krtkovanie a frézovanie nánosov - močových, vápencových a tukových

Krtkovanie a čistenie potrubia od DN-30 do DN-300

Vysokotlakové čistenie kanalizácie a odpadov

Krtkovanie a čistenie dažďovej kanalizácie a žľabov

Cenník za krtkovanie a čistenie odpadov v Senci a v okolí

Nakoľko každý odpad, odtok alebo kanalizácia je rôzneho druhu znečistenia, veľkosti a dĺžke, približná cena za krtkovanie a čistenie odpadov v Senci a v okolí sa stanový až po telefónnom alebo mailovom rozhovore.

Krtkovanie a čistenie upchatých drezov, pisoárov a odpadov do veľkosti potrubia DN-75 s elektromechanickým strojom do 10 bežných metrov od 60€ do 100€. Nad 10 bežných metrov je cena za meter od 5€ do 8€.

Frézovanie nánosov elektromechanickým strojom do veľkosti potrubia DN-75 do 10 bežných metrov je cena od 80€ do 120€. Nad 10 Bežných metrov je cena za meter od 8€ do 10€.

Krtkovanie a čistenie upchatého WC, výlevka, ležatá a zvislá kanalizácia do veľkosti DN-160 elektromechanickým strojom cena do 10 bežných metrov od 85€ do 100€. Nad 10 Bežných metrov je cena za meter od 8€ do 10€.

Frézovanie nánosov elektromechanickým strojom do veľkosti potrubia DN-160 do 10 bežných metrov je cena od 100€ do 140€. Nad 10 Bežných metrov je cena za meter od 8€ do 10€.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie od DN-75 do DN-300 do 10 bežných metrov od 80€ do 110€. Nad 10 bežných metrov je cena za meter od 7€ do 10€.

TV monitoring potrubia do veľkosti potrubia DN-75 cena za hodinu od 60€ do 80€

TV monitoring potrubia od veľkosti potrubia DN-110 do DN-300 cena za hodinu od 80€ do 120€

Inštalatérske práce – výmena odpadov a kanalizácií, výkopové prace – dohodou

DOPRAVU ZA ČISTENIE A KRTKOVANIE ODPADOV V RÁMCI SENCA A OKOLIA NEÚČTUJEME!

Profesionálne krtkovanie upchatých odpadov elektromechanickým strojom v Senci a v okolí.

Elektromechanické čistenie a frézovanie potrubia je najefektívnejší spôsob ako odstrániť s potrubia rôzne nánosy, vápencové a močové usadeniny a iné cudzie predmety čo do kanalizácie nepatria. Týmto spôsobom sa predchádza k možnému upchatiu potrubia. Stroj poháňa elektrický motor, ktorý má 850 otáčok za minútu. Na krtkovanie či frézovanie používame špirále z rozmermi 16mm a 22mm. Na koniec špirál sa upevňujú rôzne koncovky, ktoré odstránia havarijný stav alebo usadeniny. Odstránime upchaté WC, drez, umývadlo, bidet, pisoár, sprchu, vaňu, odpad, odtok, kanalizáciu. Krtkujeme priemery od dn20 do dn200 do dĺžky 70 metrov. Pracujeme zo strojmi od firmy Rems.

Krtkovanie Senec
Krtkovanie Senec

Vysokotlakové čistenie kanalizácie v Senci a v okolí.

Tento spôsob čistenia kanalizácii využívame na vonkajšie ale i vnútorné rozvody. Funguje to na princípe vysokého tlaku vody a veľkého prietoku. Benzínový motor poháňa vysokotlakové čerpadlo, ktoré tlačí do vysokotlakovej hadice 150 až 180 barov a prietok 50 litrov za minútu. Na koniec hadice montujeme rôzne trysky podľa toho o aké znečistenie sa jedná alebo na rýchle odstránenie upchatého potrubia. Taktiež dokážeme odstrániť a vyfrézovať rôzne usadeniny. Vysokotlakové čistenie kanalizácie vykonávame z vonkajšej šachty alebo revízneho otvoru. Na toto čistenie používame stroj od firmy Ibos z diaľkovým ovládačom.  

Krtkovanie Senec
Krtkovanie Senec

TV monitoring a lokalizácia potrubia v Senci a v okolí.

Špeciálna kamera do kanalizácii, ktorá nám umožňuje vidieť aktuálny stav potrubia z vnútra odhalí možné poruchy alebo príčiny upchatia kanalizácie. Taktiež s kamerou vieme vytrasovať ako vaše potrubie vedie a presne zistíme kde sa nachádza možné poškodenie kanalizácie. Záznam Vám vieme nahrať na USB kľúč. 

TV monitoring
TV monitoring

Oprava a výmena kanalizácii, odpadov v Senci a v okolí.

Taktiež sa venujeme aj opravám kanalizačných sietí či už v rodinných domoch alebo firmách. Pri zistení TV monitoringom zhodnotíme či treba kanalizáciu opraviť a vymeniť. Každú prácu vykopávame ručne. Po ukončení prác znova zmonitorujeme potrubia aby sme sa uistili že všetko je v poriadku.

Oprava kanalizácie
Oprava kanalizácie

Kontaktujte nás

0911 367 700