Krtkovanie Piešťany D&D

26.03.2020

Najlacnejšie krtkovanie upchatých odpadov, čistenie kanalizácie a TV monitoring potrubia v Piešťanoch a okolí nonstop!

Máte upchatý odpad, WC, drez, vaňu, sprchu, kanalizáciu alebo dažďový žľab v Piešťanoch? Ponúkame krtkovanie, čistenie kanalizácie, čistenie odtokov, čistenie upchatého odpadu, TV monitoring a Inštalatérske práce v Piešťanoch. Garantujeme najlepšie ceny v Piešťanoch a okolí.

Čistenie a krtkovanie kanalizácie a upchatých potrubí,

Čistenie a krtkovanie upchatého WC odtoku a pisoára,

Čistenie a krtkovanie upchatého odtoku umývadiel a drezov,

Čistenie a krtkovanie kanalizačných stúpačiek,

Čistenie a krtkovanie odpadových guličiek a výleviek,

Čistenie a krtkovanie kanalizačných vpustí a dažďových zvodov,

TV monitoring kanalizácie a lokalizáciu poruchy potrubia.

Inštalatérske práce.

Nonstop havarijná služba Piešťany 

0911367700

Kliknite na číslo a volajte KRTKOVANIE PIEŠŤANY

Piešťany, Vrbové, Banka, Bašovce, Borovce, Dolný Lopašov, Drahovce, Dubovany, Ducové, Hubina, Chtelnica, Kočín-Lančár, Krakovany, Moravany nad Váhom, Nižná, Ostrov, Pečeňady, Prašník, Rakovice, Ratnovce, Sokolovce, Šípkové, Šterusy, Trebatice, Veľké Kostoľany, Veľké Orvište, Veselé.

Krtkovanie a čistenie kanalizácie Piešťany
Krtkovanie a čistenie kanalizácie Piešťany

Covid-19 Koronavírus | Krtkovanie v Piešťanoch a okolí

Naša firma pracuje aj počas tejto zlej situácie. Naši pracovníci sú plne vybavený ochrannými pomôckami a dezinfekciou, aby sme mohli uspokojiť požiadavky zákazníkov. Nakoľko vieme, že mnohí s Vás prišli o svoje príjmy rozhodli sme sa znížiť ceny za krtkovanie v Piešťanoch, čistenie odpadov, čistenie kanalizácie a TV monitoringu kanalizácie. Neváhajte a kontaktujte nás ohľadom ceny! Pomôžeme Vám aj v týchto ťažkých chvíľach.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie v Piešťanoch a okolí

Hydročistenie - Týmto spôsobom vieme prečistiť kanalizáciu do dn400, dažďové žľaby, stúpačky, frézovanie koreňov, odstránenie tukov atď. Toto čistenie funguje na princípe benzínového motora, vysokotlakového čerpadla a kvalitnej hadice. Na konci hadici je umiestnená tryska, do ktorej toto zariadenie tlačí vodu. Tento stroj nám ponúka tlak 180 až 250 barov a prietok 30 až 50 litrov za minútu. Hadica je dlhá 60 až 100 metrov, takže nie je problém prečistiť aj dlhší úsek kanalizácie. Výhodou vysokotlakového čistenia kanalizácie je možnosť čistenia z vonkajšej šachty bez vstupu do domu.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie Piešťany
Vysokotlakové čistenie kanalizácie Piešťany

Elektromechanické krtkovanie kanalizácie a čistenie odpadu v Piešťanoch a okolí

Týmto spôsobom vieme prekrtkovať kanalizáciu do dn200, sifóny, WC, umývadlá, sprchové kúty, vane, kanalizačné stúpačky, pisoár, vyfrézovať tuky a usadeniny. Toto čistenie funguje na princípe elektromotora a ohybných železných špirál. Na koniec špirál sa dávajú rôzne koncovky, ktoré nám umožňujú prečistiť kanalizáciu.

1. krtkovanie predstavuje v prvom rade ekologický spôsob vyčistenia upchatého odtoku či kanalizačného potrubia, vďaka čomu nezaťažuje životné prostredie.

2. krtkovanie zdolá akúkoľvek prekážku, ktorá spôsobuje upchatie.

3. krtkovanie dokáže vyčistiť i obtiažne miesta a zhyby v potrubí, čím efektívne odstráni nánosy a špinu po celej dĺžke a šírke potrubia.

4. krtkovanie je relatívne rýchle, nie sú potrebné rôzne zásahy či rozkopanie pozemku v miestach, kde sa upchaté potrubie nachádza.

Elektromechanické krtkovanie kanalizácie Piešťany
Elektromechanické krtkovanie kanalizácie Piešťany

TV monitoring potrubia v Piešťanoch a okolí

Kamerový systém na zistenie stavu kanalizačného potrubia. Týmto spôsobom vieme zistiť hlavnú príčinu upchatia potrubia alebo jej porušenia. Pri TV monitoringu sa musí kanalizácia najprv prečistiť, aby bola zbavená nečistôt a usadenín. Špeciálna kamera nám umožňuje celý záznam nahrať, odfotiť a upresniť presnú vzdialenosť porušenia kanalizácie. Nakoniec sa určí havarijná oprava kanalizácie. Pracujeme nonstop aj počas sviatkov.

TV monitoring kanalizácie Piešťany
TV monitoring kanalizácie Piešťany

Inštalatérske práce v Piešťanoch a okolí

Výmena kanalizačného potrubia v rátane výkopových prác, výmena a montáž sifónov, WC, batérií a umývadiel. 

Inštalatérske práce Piešťany
Inštalatérske práce Piešťany