Krtkovanie Pezinok

22.09.2022

Krtkovanie upchatých odpadov, čistenie kanalizácie a TV monitoring v Pezinku a v okolí. Najnižšia cena a doprava zdarma nonstop.

Máte upchatý drez, WC, odpad, odtok, vaňu, sprchu alebo kanalizáciu? Vykonávame profesionálne krtkovanie odpadov elektromechanickým strojom, vysokotlakové čistenie kanalizácie a potrubia, TV monitoring a lokalizáciu odpadov a kanalizácií, opravy poškodených alebo starých kanalizácií v rátane výkopových prác. Pracujeme profesionálne, čisto, rýchlo a za najlepšie ceny v Pezinku a v okolí! Kontaktujte nás ohľadom ceny alebo obhliadky.

Tel. číslo 0911 367 700

Pracujeme v týchto lokalitách: Pezinok, Modra, Svätý Jur, Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Limbach, Píla, Slovenský Grob, Šenkvice, Štefanová, Viničné, Vinosady, Vištuk.

Krtkovanie Pezinok
Krtkovanie Pezinok

Profesionálne krtkovanie upchatých odpadov elektromechanickým strojom v Pezinku a v okolí.

Elektromechanické čistenie a frézovanie potrubia je najefektívnejší spôsob ako odstrániť s potrubia rôzne nánosy, vápencové a močové usadeniny a iné cudzie predmety čo do kanalizácie nepatria. Týmto spôsobom sa predchádza k možnému upchatiu potrubia. Stroj poháňa elektrický motor, ktorý má 850 otáčok za minútu. Na krtkovanie či frézovanie používame špirále z rozmermi 16mm a 22mm. Na koniec špirál sa upevňujú rôzne koncovky, ktoré odstránia havarijný stav alebo usadeniny. Odstránime upchaté WC, drez, umývadlo, bidet, pisoár, sprchu, vaňu, odpad, odtok, kanalizáciu. Krtkujeme priemery od dn20 do dn200 do dĺžky 70 metrov. Pracujeme zo strojmi od firmy Rems.

Krtkovanie Pezinok
Krtkovanie Pezinok

Vysokotlakové čistenie kanalizácie v Pezinku a v okolí.

Tento spôsob čistenia kanalizácii využívame na vonkajšie ale i vnútorné rozvody. Funguje to na princípe vysokého tlaku vody a veľkého prietoku. Benzínový motor poháňa vysokotlakové čerpadlo, ktoré tlačí do vysokotlakovej hadice 150 až 180 barov a prietok 50 litrov za minútu. Na koniec hadice montujeme rôzne trysky podľa toho o aké znečistenie sa jedná alebo na rýchle odstránenie upchatého potrubia. Taktiež dokážeme odstrániť a vyfrézovať rôzne usadeniny. Vysokotlakové čistenie kanalizácie vykonávame z vonkajšej šachty alebo revízneho otvoru. Na toto čistenie používame stroj od firmy Ibos z diaľkovým ovládačom.  

Krtkovanie Pezinok
Krtkovanie Pezinok

TV monitoring a lokalizácia potrubia v Pezinku a v okolí.

Špeciálna kamera do kanalizácii, ktorá nám umožňuje vidieť aktuálny stav potrubia z vnútra odhalí možné poruchy alebo príčiny upchatia kanalizácie. Taktiež s kamerou vieme vytrasovať ako vaše potrubie vedie a presne zistíme kde sa nachádza možné poškodenie kanalizácie. Záznam Vám vieme nahrať na USB kľúč. 

TV monitoring
TV monitoring

Oprava a výmena kanalizácii, odpadov v Pezinku a v okolí.

Taktiež sa venujeme aj opravám kanalizačných sietí či už v rodinných domoch alebo firmách. Pri zistení TV monitoringom zhodnotíme či treba kanalizáciu opraviť a vymeniť. Každú prácu vykopávame ručne. Po ukončení prác znova zmonitorujeme potrubia aby sme sa uistili že všetko je v poriadku.

Oprava kanalizácie
Oprava kanalizácie