Krtkovanie Nitra D&D

19.04.2020

Najlacnejšie krtkovanie v NITRE a okolí! Trápi Vás upchaté WC, drez, kanalizácia, odpad, odtok, pisoár, vaňa či sprcha v Nitre? My Vám pomožeme!

Čistenie odpadov ✔ čistenie kanalizácie ✔ TV monitoring potrubia v Nitre, Vráble, Alekšince, Báb, Babindol, Bádice, Branč, Cabaj-Čápor, Čab, Čakajovce, Čechynce, Čeľadice, Čifáre, Dolné Lefantovce, Dolné Obdokovce, Golianovo, Horné Lefantovce, Hosťová, Hruboňovo, Ivanka pri Nitre, Jarok, Jelenec, Jelšovce, Kapince, Klasov, Kolíňany, Lehota, Lúčnica nad Žitavou, Ľudovítová, Lukáčovce, Lužianky, Malé Chyndice, Malé Zálužie, Malý Cetín, Malý Lapáš, Melek, Mojmírovce, Nitrianske Hrnčiarovce, Nová Ves nad Žitavou, Nové Sady, Paňa, Podhorany, Pohranice, Poľný Kesov, Rišňovce, Rumanová, Svätoplukovo, Štefanovičová, Štitáre, Šurianky, Tajná, Telince, Veľká Dolina, Veľké Chyndice, Veľké Zálužie, Veľký Cetín, Veľký Lapáš, Vinodol, Výčapy-Opatovce, Zbehy, Žirany, Žitavce.

Neodteká Vám drez, WC, umývadlo, sprcha, vaňa, pisoár, kanalizácia, odpad, odtok alebo dažďový žľab? Netrápte sa a nechajte to na profesionálov! Používame najmodernejšiu techniku, s ktorou vaše odpady a kanalizácie budú ako nové! Máme najlepšie ceny na trhu, referencie a slušné správanie k zákazníkom. MY ZA SEBOU ŠPINAVÉ ODPADY NEZANECHÁVAME!


Čistenie a krtkovanie kanalizácie a upchatých potrubí v Nitre a okolí,

Čistenie a krtkovanie upchatého WC odtoku a pisoára,

Čistenie a krtkovanie upchatého odtoku umývadiel a drezov,

Čistenie a krtkovanie kanalizačných stúpačiek,

Čistenie a krtkovanie odpadových guličiek a výleviek,

Čistenie a krtkovanie kanalizačných vpustí a dažďových zvodov,

TV monitoring kanalizácie a lokalizáciu poruchy potrubia.

Inštalatérske práce.

Nonstop havarijná služba NITRA 

0911367700

kliknite na číslo a volajte dispečing KRTKOVANIE NITRA

Prečo si vybrať nás na krtkovanie?

  • Pracujeme nonstop aj počas víkendov a sviatkov v Nitre a okolí
  • Rýchlo odstránime poruchu kanalizácie
  • Príjazd havarijného vozidla do 60. minút
  • Vyškolený pracovníci s dlhoročnými skúsenosťami
  • Profesionálne stroje a náradie
Krtkovanie Nitra čistenie odpadov
Krtkovanie Nitra čistenie odpadov

Covid-19 Koronavírus | Krtkovanie v Nitre a okolí

Naša firma pracuje aj počas tejto zlej situácie. Naši pracovníci sú plne vybavený ochrannými pomôckami a dezinfekciou, aby sme mohli uspokojiť požiadavky zákazníkov. Nakoľko vieme, že mnohí s Vás prišli o svoje príjmy rozhodli sme sa znížiť ceny za krtkovanie v Nitre, čistenie odpadov, čistenie kanalizácie a TV monitoringu kanalizácie. Neváhajte a kontaktujte nás ohľadom ceny! Pomôžeme Vám aj v týchto ťažkých chvíľach.
Krtkovanie Nitra
Krtkovanie Nitra

Vysokotlakové čistenie kanalizácie v Nitre a okolí

Hydročistenie - Týmto spôsobom vieme prečistiť kanalizáciu do dn400, dažďové žľaby, stúpačky, frézovanie koreňov, odstránenie tukov atď. Toto čistenie funguje na princípe benzínového motora, vysokotlakového čerpadla a kvalitnej hadice. Na konci hadici je umiestnená tryska, do ktorej toto zariadenie tlačí vodu. Tento stroj nám ponúka tlak 180 až 250 barov a prietok 30 až 50 litrov za minútu. Hadica je dlhá 60 až 100 metrov, takže nie je problém prečistiť aj dlhší úsek kanalizácie. Výhodou vysokotlakového čistenia kanalizácie je možnosť čistenia z vonkajšej šachty bez vstupu do domu.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie Nitra
Vysokotlakové čistenie kanalizácie Nitra

Elektromechanické krtkovanie kanalizácie a čistenie odpadu v Nitre a okolí

Týmto spôsobom vieme prekrtkovať kanalizáciu do dn200, sifóny, WC, umývadlá, sprchové kúty, vane, kanalizačné stúpačky, pisoár, vyfrézovať tuky a usadeniny. Toto čistenie funguje na princípe elektromotora a ohybných železných špirál. Na koniec špirál sa dávajú rôzne koncovky, ktoré nám umožňujú prečistiť kanalizáciu.

1. krtkovanie predstavuje v prvom rade ekologický spôsob vyčistenia upchatého odtoku či kanalizačného potrubia, vďaka čomu nezaťažuje životné prostredie.

2. krtkovanie zdolá akúkoľvek prekážku, ktorá spôsobuje upchatie.

3. krtkovanie dokáže vyčistiť i obtiažne miesta a zhyby v potrubí, čím efektívne odstráni nánosy a špinu po celej dĺžke a šírke potrubia.

4. krtkovanie je relatívne rýchle, nie sú potrebné rôzne zásahy či rozkopanie pozemku v miestach, kde sa upchaté potrubie nachádza.

Elektromechanické krtkovanie kanalizácie Nitra
Elektromechanické krtkovanie kanalizácie Nitra

TV monitoring potrubia v Nitre a okolí

Kamerový systém na zistenie stavu kanalizačného potrubia. Týmto spôsobom vieme zistiť hlavnú príčinu upchatia potrubia alebo jej porušenia. Pri TV monitoringu sa musí kanalizácia najprv prečistiť, aby bola zbavená nečistôt a usadenín. Špeciálna kamera nám umožňuje celý záznam nahrať, odfotiť a upresniť presnú vzdialenosť porušenia kanalizácie. Nakoniec sa určí havarijná oprava kanalizácie. Pracujeme nonstop aj počas sviatkov.  

TV monitoring kanalizácie Nitra
TV monitoring kanalizácie Nitra

Inštalatérske práce v Nitre a okolí

Výmena kanalizačného potrubia v rátane výkopových prác, výmena a montáž sifónov, WC, batérií a umývadiel.

Inštalatérske práce Nitra
Inštalatérske práce Nitra