Krtkovanie Nitra

24.08.2021

Krtkovanie, čistenie kanalizácie a odpadov, TV monitoring, inštalatérske práce - Najnižšie ceny v Nitrianskom kraji.

Neodteká WC, drez, kanalizácia? Volajte ihneď krtkovanie Nitra D&D - 0911367700

Krtkovanie a čistenie kanalizácie, čistenie odpadov a TV monitoring potrubia, frézovanie usadenín a lokalizácia kanalizácie, inštalatérske práce a oprava kanalizačných potrubí vykonávame v Nitre nonstop, kvalitne, rýchlo, zo zárukou a za najlepšie ceny na trhu! Pracujeme v týchto lokalitách: 

Nitra, Vráble, Alekšince, Báb, Babindol, Bádice, Branč, Cabaj-Čápor, Čab, Čakajovce, Čechynce, Čeľadice, Čifáre, Dolné Lefantovce, Dolné Obdokovce, Golianovo, Horné Lefantovce, Hosťová, Hruboňovo, Ivanka pri Nitre, Jarok, Jelenec, Jelšovce, Kapince, Klasov, Kolíňany, Lehota, Lúčnica nad Žitavou, Ľudovítová, Lukáčovce, Lužianky, Malé Chyndice, Malé Zálužie, Malý Cetín, Malý Lapáš, Melek, Mojmírovce, Nitrianske Hrnčiarovce, Nová Ves nad Žitavou, Nové Sady, Paňa, Podhorany, Pohranice, Poľný Kesov, Rišňovce, Rumanová, Svätoplukovo, Štefanovičová, Štitáre, Šurianky, Tajná, Telince, Veľká Dolina, Veľké Chyndice, Veľké Zálužie, Veľký Cetín, Veľký Lapáš, Vinodol, Výčapy-Opatovce, Zbehy, Žirany, Žitavce.

Profesionálne čistenie kanalizácie, krtkovanie, čistenie upchatých odpadov, TV monitoring potrubia NONSTOP za najlepšie ceny v Nitre a v okolí!

VÝJAZD HAVARIJNÉHO VOZIDLA ZDARMA!

Krtkovanie Nitra | Čistenie kanalizácie a odpadov
Krtkovanie Nitra | Čistenie kanalizácie a odpadov

Čistenie odpadov a kanalizácií - Krtkovanie Nitra

Našou prioritou je pomáhať zákazníkom v Nitre s upchatým odpadom, WC, drezom, odtokom, vaňou, sprchou, umývadlom, pisoárom, kanalizáciou, strešným zvodom...Sme firma s dlhoročnými skúsenosťami. Máme vyškolených pracovníkov, najmodernejšie a profesionálne stroje. Krtkovanie a čistenie odpadov vykonávame v Nitre pre rodinné domy, byty, firmy, reštaurácie, kaviareň, logistické centrá, nákupné centrá, domy dôchodcov, bytové družstvá, športové zariadenia, obce a mestá a všade tam kde nás potrebujete.

Krtkovanie Nitra
Krtkovanie Nitra

Naše služby:

Krtkovanie Nitra - Čistenie odpadov a kanalizácie Elektromechanickým strojom akéhokoľvek druhu (plast, liatina, kamenina) od priemeru potrubia DN20 do DN200.

Krtkovanie a čistenie - upchaté WC, toaleta, záchod

Krtkovanie a čistenie - upchatý sifón a drez

Krtkovanie a čistenie - upchatý pisoár a bidet

Krtkovanie a čistenie - upchatá sprcha a vaňa

Krtkovanie a čistenie - upchatý odtok a odpad

Krtkovanie a čistenie - upchatá kanalizácia vonkajšia a vnútorná

Krtkovanie a čistenie upchatej kanalizačnej stúpačky

Krtkovanie a čistenie ležatého a zvislého potrubia

Krtkovanie a čistenie dažďových zvodov a dažďovej kanalizácie

Čistenie kanalizácie - Vysokotlakovým strojom od priemeru potrubia DN50 do DN400.

TV monitoring potrubia - Od priemeru potrubia DN30 do DN300.

Frézovanie usadenín - Tukové, močové, vápencové...

Lokalizácia kanalizačného potrubia

Inštalatérske kanalizačné práce - Výmena alebo napojenie nových kanalizačných rozvodov v rátane výkopových prác.

Prečo si vybrať nás na krtkovanie v Nitre?

Pracujeme nonstop aj počas víkendov a sviatkov v Nitre a okolí

Rýchlo odstránime poruchu kanalizácie v Nitre

Príjazd havarijného vozidla do 60. minút v Nitre a v okolí

Vyškolený pracovníci s dlhoročnými skúsenosťami

Profesionálne stroje a náradie

Nonstop havarijná služba Nitra

0911 367 700

Volajte D&D KRTKOVANIE NITRA

Krtkovanie Nitra
Krtkovanie Nitra

Čistenie kanalizácie a odpadov vysokotlakovým strojom v Nitre a v okolí - Krtkovanie Nitra

Je to tak zvané hydročistenie kanalizácie u upchatých odpadov, ktoré sa využíva po celom svete a je to najefektívnejšie a najrýchlejšie čistenie kanalizácií. Je to Vysokotlakový stroj ktorý sa skladá: Benzínový alebo naftový spaľovací motor, vysokotlakové čerpadlo, navijak s tlakovou hadicou a navijak s napúšťacou hadicou do nádrže. Tento stroj na čistenia kanalizácie nám ponúka neskutočnú čistiacu silu. Ponúka nám od 150 barov až po 250 barov a prietok vody od 20 litrov za minútu až po 75 litrov. Na vysokotlakový hadicu sa dávajú rôzne trysky a frézy, každá má inú schopnosť čistenia kanalizácie. Tento spôsob krtkovania sa využíva z vonkajšej šachty domu, aby nedošlo k vytopeniu a iným škodám v domácnostiach. Na Vysokotlakové čistenie používame stroje značiek: Ridgid, Rothenberger a Rioned.

Krtkovanie Nitra
Krtkovanie Nitra

Čistenie kanalizácie a odpadov elektromechanickým strojom v Nitre a v okolí - Krtkovanie Nitra

Tento spôsob krtkovania v Nitre je veľmi efektívny. Pomocou elektromechanického stroja, ktorý poháňa železné špirály na ktoré sa dávajú rôzne nadstavce a frézy dokážeme potrubia prečistiť, vyfrézovať, preraziť a dať ich do nového stavu. Pomocou metódy krtkovania môžeme upchaté odpady a kanalizácie zbaviť rôznych nánosov ako sú: močový kameň, tukový nános, vápencový nános, preraziť upchaté WC od splaškov. Krtkovanie je ekologické nie je potrebná žiadna chemikália, ktorá by mohla poškodiť životné prostredie. Krtkovanie zdolá akúkoľvek prekážku, rôzne zhyby, obtiažné miesta a tým zbaví upchatý odpad od nánosov. Krtkovanie je relatívne rýchle a najúčinnejšie čistenie upchatých potrubí. Na krtkovanie používame rôzne nadstavce, frézy a špirály, najmodernejšie certifikované stroje značiek Ridgid, Rems a Roller. Prekrtkujeme kanalizácie od priemeru DN 20 do DN 200 do dĺžky 70 metrov.

Krtkovanie Nitra
Krtkovanie Nitra

TV monitoring potrubia a lokalizácia kanalizácie v Nitre a v okolí - Krtkovanie Nitra

Špeciálna kamera nám umožňuje sledovať potrubie z vnútornej strany, čím vieme zhodnotiť v akom stave sa potrubie nachádza. Na kamere je vidieť nánosy, poškodenie alebo rôzne príčiny upchatia kanalizácie. Celý záznam monitorovania vieme nahrať alebo nafotiť na USB kľúč. Na konci kamery sa nachádza špeciálna hlavica, ktorá vysiela 512HZ. Pomocou lokalizačného zariadenia vieme určiť presnú polohu kanalizácie alebo jej porušenia.

Krtkovanie Nitra
Krtkovanie Nitra

Inštalatérske práce v Nitre a v okolí - Krtkovanie Nitra

Taktiež sa venujeme aj opravám kanalizačných sietí či už v rodinných domoch alebo firmách. Pri zistení TV monitoringom zhodnotíme či treba kanalizáciu opraviť a vymeniť. Každú prácu vykopávame ručne. Po ukončení prác znova zmonitorujeme potrubia aby sme sa uistili že všetko je v poriadku.

Krtkovanie Nitra
Krtkovanie Nitra