Čistenie odpadov Bratislava

08.12.2019

Najlacnejšie čistenie odpadov, Krtkovanie kanalizácie a TV monitoring potrubia v Bratislave a okolí nonstop!

Prečistíme každý upchatý odpad pomocou metódy krtkovania v zlomku sekundy za najlepšie ceny na trhu v bratislave a okolí

Neodteká Vám drez, WC, umývadlo, sprcha, vaňa, pisoár, kanalizácia, odpad, odtok alebo dažďový žľab?Netrápte sa a nechajte to na profesionálov! Používame najmodernejšiu techniku, s ktorou vaše odpady a kanalizácie budú ako nové! Máme najlepšie ceny na trhu, referencie a slušné správanie k zákazníkom.MY ZA SEBOU ŠPINAVÉ ODPADY NEZANECHÁVAME!

Čistenie odpadov Bratislava a okolie:

Bratislava, Staré Mesto, Podunajské Biskupice, Ružinov, Vrakuňa, Nové Mesto, Rača, Vajnory, Devín, Devínska Nová Ves, Dúbravka, Karlova Ves, Lamač, Záhorská Bystrica, Čunovo, Jarovce, Petržalka, Rusovce.

Volajte nonstop na dispečing Bratislava: 0911367700

Elektromechanické čistenie odpadov - Krtkovanie Bratislava a okolie.

Profesionálne čistenie odpadov pomocou elektromotora, železných špirál a množstvom koncoviek, ktoré nám umožňujú čistiť odpady a kanalizácie. Čistenie odpadov s touto metódou vám zaručí, že potrubie ostane čisté ako nové! Odstránime rôzne tukové, močové a vodné nánosy bez poškodenia potrubia. Touto metódou čistením odpadov vieme prečistit odpady v dimenzii DN-30 až po DN-200. Používame profesionálne stroje Značky Ridgid, Rems a Roller.Čistenie odpadov a kanalizácie vysokým tlakom vody.
Elektromechanické čistenie odpadov Bratislava
Elektromechanické čistenie odpadov Bratislava

Vysokotlakové čistenie odpadov a kanalizácie Bratislava a okolie.

Čistenie odpadov a kanalizácie vysokým tlakom vody. Je to najznámejšia metóda čistenia odpadov v celom svete.Stroj, ktorý poháňa benzínový či dieslový motor a vysokotlakové čerpadlo, ktoré tlačí do tlakovej hadice vysoký tlak vody! Na koniec hadice sa dávajú rôzne trysky na čistenie odpadov. S touto metódou vieme čistiť odpady v priemere DN-50 až DN-500. Vysokotlakové čistenie sa využíva najmä z vonkajšie revízneho otvoru pred domom alebo budovou. Používame svetové značky strojov Rioned aquajet - 150 bar a 50 lit. za minútu, Ridgid Kj 3100 - 210 bar a 21 lit. za minútu a Rothenberger - 180 bar a 75 lit. za minútu.

Vysokotlakové čistenie odpadov a kanalizácie Bratislava
Vysokotlakové čistenie odpadov a kanalizácie Bratislava

TV monitoring odpadov a potrubia

Špeciálna kamera, ktorá nám umožňuje sledovať vnútro odpadu alebo potrubia. S kamerou zistíme problém upchatia alebo poškodenie potrubia. Celý záznam vám vieme nahrať na USB kľúč. Na TV monitoring používame kamery značky Ridgid a Cel-Tec. Zmonitorovať vieme priemer DN-40 až DN-300. 

TV monitoring potrubia Bratislava
TV monitoring potrubia Bratislava

Lokalizácia potrubia Bratislava

Pomocou kamery a špeciálneho vyhľadávača vieme zistiť kde presne sa nachádza potrubie, odpad alebo porušenie potrubia. 

Lokalizácia potrubia Bratislava
Lokalizácia potrubia Bratislava