Krtkovanie D&D - Čistenie odpadov a kanalizácie

11.05.2020

Najlacnejšie krtkovanie upchatých odpadov, čistenie kanalizácie a TV monitoring potrubia na okolí! Kvalitne, Lacno a Rýchlo! D&D Krtkovanie s.r.o.

0911367700

Máte upchatý odpad, WC, drez, vaňu, sprchu, kanalizáciu alebo dažďový žľab?
Ponúkame Vám krtkovanie, čistenie kanalizácie, čistenie upchatého odtoku, čistenie upchatého odpadu, TV monitoring potrubia a Inštalatérske práce. Garantujeme najlepšie ceny na trhu! Príjazd technikov do hodiny!

Čo krtkujeme a čistíme?

Čistenie a krtkovanie kanalizácie a upchatých potrubí
Čistenie a krtkovanie upchatého WC odtoku a pisoára
Čistenie a krtkovanie upchatého odtoku umývadiel a drezov
Čistenie a krtkovanie kanalizačných stúpačiek
Čistenie a krtkovanie odpadových guličiek a výleviek
Čistenie a krtkovanie kanalizačných vpustí a dažďových zvodov
Frézovanie usadenín v potrubí
TV monitoring kanalizácie a lokalizáciu poruchy potrubia.
Inštalatérske práce.
Nonstop havarijná služba

Krtkovanie
Krtkovanie

Kde krtkovanie a čistenie odpadov - kanalizácie vykonávame?

Profesionálne čistenie odpadov, čistenie kanalizácie, krtkovanie a TV monitoring vykonávame v mestách a obciach, Rodinné domy, byty, firmy, reštaurácie, hotely, domy dôchodcov, nákupné centrá, sociálne zariadenia, školy a všade tam, kde nás potrebujete.

V akých lokalitách krtkovanie vykonávame?

Pracujeme NONSTOP 24-hodín 7-dní v týždni 365-dní v roku. Aj cez víkendy a sviatky! Neváhajte a kontaktujte nás. Čistenie odpadov, čistenie kanalizácie: Krtkovanie Bratislava - Krtkovanie Trnava - Krtkovanie Senec - Krtkovanie Pezinok - Krtkovanie Modra - Krtkovanie Malacky - Krtkovanie Galanta - Krtkovanie Sereď - Krtkovanie Šaľa - Krtkovanie Šamorín - Krtkovanie Dunajská Streda - Krtkovanie Piešťany - Krtkovanie Hlohovec - Krtkovani Nitra a okolité obce a mestá.

Krtkovanie
Krtkovanie

Ako krtkovanie a čistenie odpadov vykonávame?

Elektromechanické čistenie odpadov - Krtkovanie D&D

Profesionálne čistenie odpadov pomocou metódy KRTKOVANIA. Elektromotor, železné špirály a množstvo koncoviek, ktoré nám umožňujú čistiť odpady a kanalizácie. Čistenie odpadov s touto metódou vám zaručí, že potrubie ostane čisté ako nové! Odstránime rôzne tukové, močové a vodné nánosy bez poškodenia potrubia. Touto metódou čistením odpadov vieme prečistit odpady v dimenzii DN-30 až po DN-200. Používame profesionálne stroje Značky Ridgid, Rems a Roller.

1. krtkovanie predstavuje v prvom rade ekologický spôsob vyčistenia upchatého odtoku či kanalizačného potrubia, vďaka čomu nezaťažuje životné prostredie.
2. krtkovanie zdolá akúkoľvek prekážku, ktorá spôsobuje upchatie.
3. krtkovanie dokáže vyčistiť i obtiažne miesta a zhyby v potrubí, čím efektívne odstráni nánosy a špinu po celej dĺžke a šírke potrubia.
4. krtkovanie je relatívne rýchle, nie sú potrebné rôzne zásahy či rozkopanie pozemku v miestach, kde sa upchaté potrubie nachádza.

Elektromechanické čistenie odpadov - krtkovanie
Elektromechanické čistenie odpadov - krtkovanie

Vysokotlakové čistenie odpadov a kanalizácie D&D

Čistenie odpadov a kanalizácie vysokým tlakom vody. Je to najznámejšia metóda čistenia odpadov v celom svete.Stroj, ktorý poháňa benzínový či dieslový motor a vysokotlakové čerpadlo, ktoré tlačí do tlakovej hadice vysoký tlak vody! Na koniec hadice sa dávajú rôzne trysky na čistenie odpadov. S touto metódou vieme čistiť odpady v priemere DN-50 až DN-500. Vysokotlakové čistenie sa využíva najmä z vonkajšie revízneho otvoru pred domom alebo budovou. Používame svetové značky strojov Rioned aquajet - 150 bar a 50 lit. za minútu, Ridgid Kj 3100 - 210 bar a 21 lit. za minútu a Rothenberger - 180 bar a 75 lit. za minútu.

Vysokotlakové čistenie odpadov a kanalizácie
Vysokotlakové čistenie odpadov a kanalizácie

TV monitoring odpadov a potrubia D&D

Špeciálna kamera, ktorá nám umožňuje sledovať vnútro odpadu alebo potrubia. S kamerou zistíme problém upchatia alebo poškodenie potrubia. Celý záznam vám vieme nahrať na USB kľúč. Na TV monitoring používame kamery značky Ridgid a Cel-Tec. Zmonitorovať vieme priemer DN-40 až DN-300.

TV monitoring potrubia
TV monitoring potrubia

Lokalizácia potrubia D&D

Pomocou kamery a špeciálneho vyhľadávača vieme zistiť kde presne sa nachádza potrubie, odpad alebo porušenie potrubia. 

Lokalizácia
Lokalizácia

Inštalatérske práce D&D

Taktiež vykonávame opravu kanalizačného potrubia vrátane výkopových prác. Montáž WC alebo výmenu vodovodných batérií. 

Inštalatérske práce
Inštalatérske práce