Poradíme si zo všetkým

Naša technika

S našou technikou, ako je vysokotlakový stroj RIDGID, ktorý je ľahko prenosný a s našou nízkou dodávkou sa dostaneme aj do ťažko prístupných miest ako je napríklad podzemná garáž alebo iné ťažko dostupné miesta. Pracujeme nonstop aj počas sviatkov.

Čistenie kanalizácie a TV monitoring v Hlohovci. Kanalizácia bola zanesená kameňom. Po čistení sme vyťahovali špirály po konkurencii, ktoré sa im tam roztrhli kvôli nánosu kameňa.

Čistenie dažďových zvodov Bratislava.

Preventívne čistenie dažďových zvodov vo Veľkých Levároch. 

Kompletná demontáž sprchového kútu kvôli porušeniu husieho krku. Husí krk sme nahradili kanalizačnými kolienkami. Nakoniec sme sprchový kút zložili a kompletne zatesnili.

Zamrznutá kanalizácia u zákazníka. 

Zákazník používa vlhčené obrúsky, ktoré sa v kanalizácií nerozložia a spôsobia upchatie potrubia.

Pri vysokotlakovom čistení sme tlakom vody sťahovali veľké množstvo kameňa. Kanalizáciu sme následne pozreli kamerou a zistili sme, že kanalizácia je prepadnutá a podmytá.

Preventívne čistenie a krtkovanie v obci Čakany. Čistili sme 100 metrov kanalizácie. Pri preventívnom čistení je cena lepšia ako pri havarijnom výjazdne. Predídete tak možným poškodeniam na svojom majetku.

Čistenie dažďového žľabu, ktorý bol zanesený od blata a listov. Čistenie sa vykonávalo vysokotlakovým strojom.

TV monitoring a frézovanie usadenín v kanalizačnom potrubí. 

Kompletné výkopové práce a výmena kanalizačného potrubia.

180 metrov čistenia kanalizácie v kláštore v Nitre a TV monitoring.

Čistenie potrubia DN 250 na stavbe Jaguar v Nitre. Vyše 400 metrov čistenia a 800 metrov TV monitoringu.

Pôsobíme na celom západnom Slovensku: 

Bratislava, Senec, Pezinok, Modra, Trnava, Hlohovec, Galanta, Malacky, Šaľa, Nitra, Šamorín, Piešťany, Dunajská Streda, Topoľčany, Levice, Nové Mesto nad Váhom, Nové Zámky.